Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Dobrý den sháním stavební zakázky na ŽL okolí Zlínského kraje Zednické práce Výkopové práce Demolicke práce
Jsme tradiční česká firma vyrábějící kartonové krabice, boxy a obaly na míru. Působíme již od roku 1991. Již od počátku se specializujeme na výrobu obalů z vlnité lepenky. Našim hlavním cílem je nabízet nejmodernější řešení a nejvyšší kvalitu produktů, abychom vždy předčili vaše očekávání.
Tomáš Stejskal
FREE
Nymburk
Jsem vývojář webových a desktopových aplikací. Ke každému projektu přistupuji velice zodpovědně a individuálně. Jsem velice flexibilní a nebráním se delším spolupracím.
Pavel Chmelík
PARTNER
Praha - západ
Vrtání studní,zajištění dokumentace ke stavebnímu povolení,montáž čerpací techniky.
Viktor Suchánek
FREE
Benešov
Zabývám se drobnými pracemi, mám za sebou praxi ve stavebnictví, kácení stromů a zahrad .
Michal Jelínek
FREE
Hlavní město Praha
Specializujeme se na výrobu dřevěných teras, pergol, altánů, ale i zahradního nábytku. Zabýváme se pokládkou teras z evropských i exotických dřevin. Pracujeme s dřevinami prvotřídní kvality a jakosti od prověřených dodavatelů s garancí 100% pravosti původu. Nejčastěji vyrábíme terasy ze sibiřského modřínu, který poskytuje ideální poměr cena/výkon. Exotické dřeviny jsou rovněž oblíbené, jednak kvůli netradičnímu designu, zároveň jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům.
Milan Gaži
FREE
Česká Lípa
Delame veskere vykopove bouraci prace,zamkovky ,udrzovani zahrad a veskerych zeleni, stavebni prace atd...
ČM REKONSTAV s.r.o.
FREE
Pardubice
Provádíme: Rekonstrukce - stavby - demolice a zahradní projekty vše od A až po Z. Našim cílem je kvalitně provedená práce a spokojený zákazník, který se rád na nás obrátí s dalším projektem, nebo nás doporučí dále. Za naši prací si stojíme a záruky dodržujeme. U nás je vše sjednáno vždy pouze písemnou formou. Veškerou práci provádíme s dokladem a zárukou.
DEVES group s.r.o.
FREE
Ostrava
Ve stavebnictví máme již více něž dvacetiletou zkušenost, stále sledujeme přicházející trendy v oboru, nové technologie a zdokonalujeme své limity. Od založení společnosti se nám podařilo prosadit se v náročné konkurenci a získat si dobré jméno u našich klientů.
Viliam Červeňák
FREE
Kolín
Provádíme veškeré stavební práce Izolace,Rekonstrukce Domu, bytu ,Škol atd. Zámkové dlažby ,keramické dlažby, omítky,podlahy,úklidové služby ,bourací práce-demolice,výkopové práce
Patrik Meinzl
FREE
Karviná
jsme mala rodina firma která se zabývá stavebnictvím všeho druhu nabízíme vám nezávaznou kalkulaci zdarma. Dále vám nabízíme naše služby jako jsou: - zednické práce, zemní práce, pokladka dlažby, úsazení obrub., apod. ...
Specializujme se na těžce přístupné montáže a demontáže ocelových konstrukcí, bourání komínů, rekonstrukce a opravy střech, dále výrobu a montáž světlíků, opláštění hal a to vše v hutním průmyslu. Máme mnoho zkušeností nasbíraných za 26 let praxe v provádění výškových prací pomocí horolezecké techniky a to v rozmanitých činnostech.

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!