FRANC - Stavební servis

FREE
IČO 47320567 PSČ 411 08 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Naše firma je na trhu od roku 1995.Provádíme- veškeré strojní omítky vnitřní (štukové,sádrové,izolační,sanační,hlukové,atd) vnější (jádrové,štukové,sanační,šlechtěné,tepelněizolační,atd). Samonivelační betony (Anhydrit),obkladačské práce,malířské práce a stavební servis.

Kontakt

FRANC - Stavební servis
Adresa
Komenského 413 Litoměřice Štětí
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek FRANC - Stavební servis služby TrhPoptavek.cz využívá již 9 let a 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

FRANC - Stavební servis IČO 47320567 - PSČ 41108, Komenského  413, Štětí, Litoměřice, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!