Autopůjčovna Ostrava

FREE
IČO 48785377
PSČ 70800 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních automobilů, dodávek i mikrobusů značek Škoda a Ford. Výhodné ceny. Zdarma přistavení vozidla v Ostravě a okolí. Vůz po dohodě rádi přistavíme v Opavě, Havířově, Frýdku-Místku a okolí.

Kontakt

Autopůjčovna Ostrava
Adresa
Hlavní Třída 867 Ostrava Ostrava-Poruba
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Autopůjčovna Ostrava služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Autopůjčovna Ostrava IČO 48785377 - PSČ 70800, Hlavní Třída  867, Ostrava-Poruba, Ostrava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!