Petr Ipser

FREE
IČO 49264613
PSČ 14000 Praha
zatím žádné hodnocení

Realizujeme instalaci rozvodů: vody: plast, měď, Alpex, ocel kanalizace: veškerého rozsahu včetně strojního čištění kanalizace a odpadů a to vč. bytových plyn: v mědi nebo oceli topení: měď, Alpex topení: topné tělesa radiátory a nebo podlahové topení Instalace a montáž kotlů: Junkers,Immergas, Protherm,BAXI, Vaillant, Thermona, Ariston, Buderus, Dakon vč. uvedení do provozu. ke všem kotlům v případě potřeby instalujeme nové odkouření - komín. U všech uvedených prací provádíme opravy.

Kontakt

Petr Ipser
Adresa
Bartoškova 1411/20 Praha Praha, Nusle
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Petr Ipser služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Petr Ipser IČO 49264613 - PSČ 14000, Bartoškova 1411/20, Praha, Nusle, Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!