masáže MAHIJA Litoměřice

FREE
IČO 49923919 PSČ 412 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Masáže MAHIJA Litoměřice - nabídka masáží rekondičních, relaxačních, celostních, reflexní terapie, antistresové terapie, REIKI a možnost pronájmu přístroje Zapper. Neváhejte a dopřejte svému tělu odpočinek a regeneraci v příjemném prostředí našeho salonu. Pro udržen í zdraví a především jako prevence proti bolestem zad a souvisejícím potížím je pravidelná a hlavně kvalitně provedená masáž téměř nutnost.. Pro zdraví psychické je možné využít především masáže relaxační včetně REIKI.

Kontakt

masáže MAHIJA Litoměřice
Adresa
Fűgnerova 1137/1 Litoměřice Litoměřice
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek masáže MAHIJA Litoměřice služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

masáže MAHIJA Litoměřice IČO 49923919 - PSČ 41201, Fűgnerova  1137/1, Litoměřice, Litoměřice, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!