Venkovní relaxační lehátka : in-nabytek.cz

FREE
IČO 49983148 PSČ 798 52 Olomoucký kraj
zatím žádné hodnocení

Prodej relaxačních a opalovacích lehátek na zahradu / terasu / balkon / k bazénu. Kvalitní lehátka dřevěná i kovová s možností polohování. Některé modely lehátek mají i měkké polstrování, díky kterému si budete při ležení opravdu hovět. Najdete u nás lehátka levná i luxusní.

Kontakt

Venkovní relaxační lehátka : in-nabytek.cz
Adresa
Přemyslovice 467 Prostějov Přemyslovice
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Venkovní relaxační lehátka : in-nabytek.cz služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Venkovní relaxační lehátka : in-nabytek.cz IČO 49983148 - PSČ 79852, Přemyslovice 467, Přemyslovice, Prostějov, Olomoucký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!