Hořické strojírny spol. s r.o.

FREE
IČO 60113448 PSČ 508 01 Královéhradecký kraj
zatím žádné hodnocení

Vývoj, výroba a servis techniky pro přepravu dřeva. Vyrábíme návěsy, přívěsy, automobilové nástavby, plošiny, opleny a klanice. Dále vyrábíme přídavné samosběrné zametací zařízení které je možné připojit na traktor, vysokozdvižný vozík a čelní nakladač. Do zakázkové výroby patří také ocelové komponenty transformátorů, rámy návěsů a přívěsů, beztlaké ocelové nádrže, stojany a další svařence. Povrchovou úpravu včetně tryskání korundem zajišťujeme ve vlastním zařízení dle požadavků zákazníka.

Kontakt

Hořické strojírny spol. s r.o.
Adresa
Chvalina 34 Jičín Chvalina
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Hořické strojírny spol. s r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Hořické strojírny spol. s r.o. IČO 60113448 - PSČ 50801, Chvalina 34, Chvalina, Jičín, Královéhradecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!