Pernes Lubos A Didi Bohuslav

PARTNER
IČO 60365692 PSČ 569 44 Pardubický kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme kompletní stavební práce od základu aš po střechu. Potřebujete nový dům nebo rekonstrukci stávajícího? Provádím kompletní stavební práce od základu až po střechu s důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníka. Spolehněte se na mé bohaté zkušenosti a profesionální přístup. Chcete nový dům nebo rekonstrukci stávajícího? Naše firma vám pomůže s kompletními stavebními pracemi. Klademe důraz na kvalitu a profesionální přístup.

Kontakt

Pernes Lubos A Didi Bohuslav
Adresa
Jaromerice 96 Svitavy Jaromerice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Pernes Lubos A Didi Bohuslav služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 roky a 2 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Pernes Lubos A Didi Bohuslav IČO 60365692 - PSČ 56944, Jaromerice  96, Jaromerice, Svitavy, Pardubický kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!