Malíři Zlín

FREE
IČO 60560746 PSČ 760 01 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Malíři Zlín nabízí malířské a natěračské práce. Výmalbu a nátěry zajišťujeme pro byty, rodinné domy, společné prostory SVJ a firemní prostory. Naše služby poskytujeme pro Zlín, Otrokovice, Napajedla, Vizovice, Slušovice, Uherské Hradiště, Hulín, Kroměříž a v blízkém okolí.

Kontakt

Malíři Zlín
Adresa
Podvesná IV 3805 Zlín Zlín
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Malíři Zlín služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Malíři Zlín IČO 60560746 - PSČ 76001, Podvesná IV 3805, Zlín, Zlín, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!