Půjčovna nářadí a stavební mechanizace

FREE
IČO 60626607 PSČ 383 01 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Půjčovna nářadí a stavební mechanizace,půjčujeme krátkodobě i dlouhodobě vrtačky, kladiva, rozbrusky, vysavače, frézy, hoblíky, křovinořezy, půdní vrtáky, čerpadla, elektrocentrály, kompresory, zvedací plošiny, bagry, válce, nakladače, vibrační pěchy, vibrační desky, topidla, přívěsné plošiny, mobilní buňky, shozy na suť, stavební výtahy, lešení a jiné.

Kontakt

Půjčovna nářadí a stavební mechanizace
Adresa
Slunečná 1142 Prachatice Prachatice
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Půjčovna nářadí a stavební mechanizace služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Půjčovna nářadí a stavební mechanizace IČO 60626607 - PSČ 38301, Slunečná  1142, Prachatice, Prachatice, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!