DELMAX s.r.o.

FREE
IČO 61539121 PSČ 400 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Havarijní servis 24/7 V každou denní dobu minimálně jeden náš instalatér provádí Nonstop pohotovostní službu VODA TOPENÍ PLYN KANALIZACE Naši zkušení instalatéři provádí všechny druhy vodoinstalatérských prací. Naši topenáři provádí instalace a servis celých topných systémů. V rámci kanalizačních systémů zajišťujeme instalace, výměny a čištění. Provádíme instalace, rekonstrukce a revize plynových rozvodů. Měření spotřeby tepla, teplé užitkové a studené vody. Vyúčtování spotřeby tepla, vody a nák

Kontakt

DELMAX s.r.o.
Adresa
U Chemičky 1087/5 Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek DELMAX s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

DELMAX s.r.o. IČO 61539121 - PSČ 40001, U Chemičky 1087/5, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!