DECKENBACH CZ - velkoobchod olejů a maziv - zastoupení pro Moravu

FREE
IČO 61682241 PSČ 738 01 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Velkoobchod a maloobchod s oleji, absorbčními prostředky, speciálními mazivy a chemickými výrobky. Nabízíme kompletní sortiment maziv pro automobily a průmysl značek TOTAL, FINA, ELF, MOTOREX, MOLYDUVAL, PEATSORB a jiných. Nabízíme - hydraulický olej, převodový olej, motorový olej, obráběcí olej, antikorozní olej, vazelíny a jiná maziva.

Kontakt

DECKENBACH CZ - velkoobchod olejů a maziv - zastoupení pro Moravu
Adresa
Hálkova 938(areálSlezan) Frýdek - Místek Frýdek-Místek
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek DECKENBACH CZ - velkoobchod olejů a maziv - zastoupení pro Moravu služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

DECKENBACH CZ - velkoobchod olejů a maziv - zastoupení pro Moravu  IČO 61682241 - PSČ 73801, Hálkova  938(areálSlezan), Frýdek-Místek, Frýdek - Místek, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!