RENTCAR OTROKOVICE

FREE
IČO 61723223
PSČ 76502 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Zapůjčíme Vám dodávku za výhodných podmínek. Potřebujete odvézt náklad, na který Váš automobil nestačí? Porouchala se Vám dodávka. Jsme tu práce pro Vás. Naše vozy jsou vždy v perfektním stavu.

Kontakt

RENTCAR OTROKOVICE
Adresa
Zámostí 1783 Zlín Otrokovice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek RENTCAR OTROKOVICE služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

RENTCAR OTROKOVICE IČO 61723223 - PSČ 76502, Zámostí  1783, Otrokovice, Zlín, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!