Jiří Dvořák-STŘECHY

FREE
IČO 62219928 PSČ 412 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Montáž střešních oken, zednické práce. Prodej střešního materiálu. Rekonstrukce i opravy střech.

Kontakt

Jiří Dvořák-STŘECHY
Adresa
Skalice 87 Litoměřice Litoměřice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jiří Dvořák-STŘECHY služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jiří Dvořák-STŘECHY IČO 62219928 - PSČ 41201, Skalice  87, Litoměřice, Litoměřice, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!