NatruTo-nátěry

FREE
IČO 62446223 PSČ 290 01 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízíme malby,nátěry a lakován íširoké veřejnosti v okolí Poděbrad,Nymburka a Kolína a nejen zde. Malujeme byty, rodinné domy,kanceláře,provozovny,restaurace,haly,sklady a další interiéry. Nátěry provádíme v interiéru i exteriéru. Natíráme výrobky ze dřeva i kovu. Například jsou to nátěry střech,nátěry oken,nátěry klempířských prvků,nátěry fasád, nátěry plotů,nátěry oken,nátěry dveří,nátěry podlah. Dále provádíme nátěry specializující se na ochranu dřeva,zdiva , omítek,železných i dřevěných kon

Kontakt

NatruTo-nátěry
Adresa
Na Skupici 603/5 Nymburk Poděbrady
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek NatruTo-nátěry služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

NatruTo-nátěry  IČO 62446223 - PSČ 29001, Na Skupici  603/5, Poděbrady, Nymburk, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!