Čalounictví Tomáš Navrátil

FREE
IČO 63664470 PSČ 140 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Provádíme opravy veškerého čalouněného nábytku,čalounění dveří,opravy a servis kancelářského nábytku,čalouníme vybavení posiloven, z autočalounění děláme opravy potahů sedadel i po vystřelení airbagu,čalouníme interiéry letadel a lodí,provádíme opravy motosedel, čalouníme zubařská křesla,vyrábíme matrace na míru, polštáře na židličky, taburetky,čalounění vybavení hotelů a restaurací

Kontakt

Čalounictví Tomáš Navrátil
Adresa
Nuselská 106 Hlavní město Praha Praha 4
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Čalounictví Tomáš Navrátil služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 2 měsíce

Co umí a jak dokážou pomoci

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Čalounictví Tomáš Navrátil IČO 63664470 - PSČ 14000, Nuselská  106, Praha 4, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!