Stavo - Čestav, s.r.o.

FREE
IČO 64085236 PSČ 736 01 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Hrubá stavba budov Zateplování budov Omítky Střešní krytiny Odvodnění Komunikace, chodníky, kanalizace Oprava balkonů, schodišť Demolice budov Vnitřní úpravy Zdění příček Obklady stěn, malby, omítky Podlahové krytiny, dlažby Příčky, sádrokarton, dozdívky Rozvody elektro, vody, tepla

Kontakt

Stavo - Čestav, s.r.o.
Adresa
Jarošova 31/853 Karviná Havířov
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Stavo - Čestav, s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Stavo - Čestav, s.r.o. IČO 64085236 - PSČ 73601, Jarošova  31/853, Havířov, Karviná, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!