Pavel KUBÁT - Zednictví, výroba, obchod a služby

FREE
IČO 64677842 PSČ 140 00 Praha
zatím žádné hodnocení

NAŠE FIRMA SE SNAŽÍ TVOŘIT DÍLO KVALITNĚ,A VČAS .JE DULEŽITÉ ABY ZÁKAZNÍK ,KTERÝ SE VE STAVEBNICTVÍ NEPOHYBUJE ,ZÍSKAL SKUŠENÉ RADY ODBORNÍKA . NECHCEM JEN SLIBOVAT ALE KONAT

Kontakt

Pavel KUBÁT - Zednictví, výroba, obchod a služby
Adresa
Čapkova 195/2 Hlavní město Praha Praha 4
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Pavel KUBÁT - Zednictví, výroba, obchod a služby služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Pavel KUBÁT - Zednictví, výroba, obchod a služby IČO 64677842 - PSČ 14000, Čapkova  195/2, Praha 4, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!