Kominictví Josef Havlíček

FREE
IČO 65438710 PSČ 150 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Provádíme veškeré kominické práce jako čištění, kontroly, revize, vložkování,frézování komínů. Stavění vícevrstvých komínů. Montáž systémových komínů pro turbo a kondenzační kotle.

Kontakt

Kominictví Josef Havlíček
Adresa
Pod Kotlářkou 1152 Hlavní město Praha Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Kominictví Josef Havlíček služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Kominictví Josef Havlíček IČO 65438710 - PSČ 15000, Pod Kotlářkou 1152, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!