Ing.Renata Břeňová

FREE
IČO 65688015 PSČ 569 61 Pardubický kraj
zatím žádné hodnocení

Projekce, realizace a údržba okrasných zahrad, automatické závlahy, koupací i okrasná jezírka, travní koberce, zelené stěny, vertikální zahrady, realizace na klíč, dětská hřiště, neviditelný obrubník, vzrostlé stromy, frézování pařezů, terénní úpravy.

Kontakt

Ing.Renata Břeňová
Adresa
Dolní Újezd 118 Svitavy Dolní Újezd
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Ing.Renata Břeňová služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Ing.Renata Břeňová IČO 65688015 - PSČ 56961, Dolní Újezd  118, Dolní Újezd, Svitavy, Pardubický kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!