Jan Mydlář - Truhlářství Delta - nábytek

FREE
IČO 65720938 PSČ 503 54 Královéhradecký kraj
zatím žádné hodnocení

Firma vyrábí nábytek z masivu, lamina případně i kombinace - kuchyně, ložnice, stoly, židle, vestavěné skříně, obyvací stěny, postele, dveře vchodové i vnitřní, obložkové zárubně, schodiště, ovocnářské palety,, týble, další truhlářská výroba na zakázku

Kontakt

Jan Mydlář - Truhlářství Delta - nábytek
Adresa
Ohnišťany 58 Hradec Králové Ohnišťany
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jan Mydlář - Truhlářství Delta - nábytek služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jan Mydlář - Truhlářství Delta - nábytek IČO 65720938 - PSČ 50354, Ohnišťany 58, Ohnišťany, Hradec Králové, Královéhradecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!