Hana Skřítecká

FREE
IČO 65860870 PSČ 623 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

ŠPERKY Z CHIRURGICKÉ OCELI ZLATNICTVÍ TRIMAMA BRNO V eshopu Zlatnictví Trimama Brno nabízíme šperky z chirurgické oceli, náušnice, náramky a prsteny pro každou příležitost. V naší nabídce naleznete: * luxusní ocelové šperky značky Morellato, Inori, Diloy, Mono * ocelové náušnice, náramky, přívěsky, řetízky a prsteny a škálu snubních prstenů z chirurgické oceli * piercing z chirurgické oceli * šperky z chirurgické oceli s krystaly Swarovski * stříbrné náušnice, náramky, řetízky a náhrdelníky,

Kontakt

Hana Skřítecká
Adresa
Bašného 53 Brno - město Brno
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Hana Skřítecká služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Hana Skřítecká IČO 65860870 - PSČ 62300, Bašného  53, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!