Truhlářství David Mánek

FREE
IČO 66548071 PSČ 666 03 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Výroba nábytku na míru , kuchyně ,dětské pokoje , obývací stěny , vestavěné skříně , ložnice ,kancelářsky nábytek , dále provedení podbytí z palubek i s nátěrem.

Kontakt

Truhlářství David Mánek
Adresa
Brněnská 1890 Brno - venkov Tišnov
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Truhlářství David Mánek služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Truhlářství David Mánek IČO 66548071 - PSČ 66603, Brněnská 1890, Tišnov, Brno - venkov, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!