Václav Keil

FREE
IČO 67087612 PSČ 345 06 Plzeňský kraj
zatím žádné hodnocení

☑️ Profesionální vývoj aplikací na zakázku Kdyně, okr. Domažlice Plzeňský kraj ☑️ programátor JavaScript API ☑️ Bohaté zkušenosti nejen z IT a programování ☑️ Webové a aplikace a funkčnosti ☑️ Webové prezentace ☑️ obory: marketing, e-health, telco, státní správa, stojírenství Nejenom ERP podnikový systém tvoří součást informačního systému firmy. Hledáte-li aplikace, které dokážou fungovat v napojení na váš informační systém, nebo i nezávisle, jste na správném místě.

Kontakt

Václav Keil
Adresa
Americká 241 Domažlice Kdyně
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Václav Keil služby TrhPoptavek.cz využívá již 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Václav Keil IČO 67087612 - PSČ 34506, Americká 241, Kdyně, Domažlice, Plzeňský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!