Klempířství - Pokrývačství Kadlček

FREE
IČO 67592228 PSČ 688 01 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Kompletní realizace střech - provádíme práce tesařské , klempířské , pokrývačské , montáž střešních oken , izolaterské práce . Firma má letité zkušenosti ze všemi materiály jak u tvrdých krytin tak u živičných krytin taktéž s klempířskými materiály všech druhů . Firma je neustále proškolována veškerýma novinama na trhu jak po obchodní tak po montážní stránce .

Kontakt

Klempířství - Pokrývačství Kadlček
Adresa
Nivnická 904 Uherské Hradiště Uherský Brod
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Klempířství - Pokrývačství Kadlček služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Klempířství - Pokrývačství Kadlček IČO 67592228 - PSČ 68801, Nivnická  904, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!