Studnařství Mánek

FREE
IČO 68233655 PSČ 533 41 Pardubický kraj
zatím žádné hodnocení

Studnařství se věnujeme profesionálně již několik let a máme mnoho zkušeností. Svou práci odvádíme vždy k maximální spokojenosti a po předchozí konzultaci se zákazníkem, kterému se snažíme vyjít maximálně vstříc. Působíme převážně v Pardubickém kraji a Královehradeckém kraji. (Po předchozí dohodě je možno i v rámci celé ČR). Zavolejte nám a dohodneme se na termínu obhlídky Vaší studny a vybereme společně nejvhodnější řešení.

Kontakt

Studnařství Mánek
Adresa
Neratov 62 Pardubice Neratov
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Studnařství Mánek služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Studnařství Mánek IČO 68233655 - PSČ 53341, Neratov 62, Neratov, Pardubice, Pardubický kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!