Petr Dostál Autoservis Autoelektro

FREE
IČO 68837879 PSČ 250 82 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme opravy automobilů všech značek a roku výroby. Autoelektrika - prodej a montáže světel pro denní svícení, vyhřívání sedadel, parkovací senzory a kamery, autoalarmy, centrální zamykání, DVD, TV,výměny olejů, opravy motorů, autodiagnostika, podvozky, výfuky, tlumiče, karosářské práce včetně rezavých částí karoserie (felicia , apod...)

Kontakt

Petr Dostál Autoservis Autoelektro
Adresa
Jeronýmova 1623 Praha - východ Úvaly
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Petr Dostál Autoservis Autoelektro služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Petr Dostál Autoservis Autoelektro IČO 68837879 - PSČ 25082, Jeronýmova  1623, Úvaly, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!