Jaroslav Gűnter - PaletyOnline

FREE
IČO 69806969 PSČ 250 81 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Výkup, prodej, výroba a oravy všech druhů přepravních dřevěných palet. Specializujeme se na výrobu atypických palet, paletových vík, klínů a paletových přepravních ohrádek. Jsme držitelé licence č. 083 od Českých drah - Povolení k opravám palet EUR. Prodáváme palivové dřevo (prkna v délkách 1200mm) a desky krácené (v délkách cca 200mm). Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní dopravu vozovými jednotkami s nosností od 800 kg až 25 tun či objemu nákladového prostoru od 6 do 120 m3.

Kontakt

Jaroslav Gűnter - PaletyOnline
Adresa
Pražská 292 Praha - východ Nehvizdy
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jaroslav Gűnter - PaletyOnline služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jaroslav Gűnter - PaletyOnline IČO 69806969 - PSČ 25081, Pražská  292, Nehvizdy, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!