Barmanské potřeby - Barstore.cz

FREE
IČO 70718130 PSČ 278 01 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízíme profesionální barmanské vybavení a potřeby pro bary, kluby, restaurace a hotely po celém světě. V našem internetovém obchodě najdete vše od koktejlových sklenic a karaf na alkohol až po míchací sklenice, šejkry, lžíce, sítka a další. Nabízíme dokonce také jednorázové obaly na jídlo a příbory a obaly na nápoje.

Kontakt

Barmanské potřeby - Barstore.cz
Adresa
Vodárenská 732 Mělník Kralupy nad Vltavou
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Barmanské potřeby - Barstore.cz služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Barmanské potřeby - Barstore.cz IČO 70718130 - PSČ 27801, Vodárenská 732, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!