Truhlarstvi podlaharstvi

FREE
IČO 71298126 PSČ 257 44 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

vyroba zakazkoveho veškereho nabytku nabytku na miru na prani zakaznika vestavene skřine na miru kuc hyně na miru postele zidle stoly schody ploty pergoli dětske rostouci zidlicky atd na prani zakaznika prijedu zamerim a domluvime se staci zavolat

Kontakt

Truhlarstvi podlaharstvi
Adresa
Zahradní 239 Benešov Netvořice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Truhlarstvi podlaharstvi služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Truhlarstvi podlaharstvi IČO 71298126 - PSČ 25744, Zahradní 239, Netvořice, Benešov, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!