Miroslav Stehlík RS Zahrady

FREE
IČO 71902457 PSČ 411 21 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Naším cílem je udělat ať u vás na zahradě, nedo na veřejném prostranství či ve firmě místo, kde se budete cítit dobře a odpočinete si. Naši práci děláme s rozvahou a nasloucháme při ní zákazníkovi. Děláme zahrady od projektu po realizaci, zakládání trávníků, kácení a prořez porostů, jarní a podzimní úprava trávníku. Dále pro firmy a obce celoroční údržba zeleně. S přáním krásného odpočinku vám přeje RS Zahraby

Kontakt

Miroslav Stehlík RS Zahrady
Adresa
Vrbičany 65 Litoměřice Vrbičany
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Miroslav Stehlík RS Zahrady služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Miroslav Stehlík RS Zahrady IČO 71902457 - PSČ 41121, Vrbičany 65, Vrbičany, Litoměřice, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!