INZaK - Petr Kříž

FREE
IČO 71922873 PSČ 273 05 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Prodej fasádních profilů (šambrány, parapety, římsy, bosáže, klenáky, nuty, čísla, loga...převážně atypická výroba na přání zákazníka) a interiérových profilů Orac, Bovelacci, sádrových prvků (stropní, lemovací, podlahové lišty, rozety, světla, sloupy, niky, medailony…), doplňků pro zahradu z bílého betonu Avenca (květináče, truhlíky, kašny, sochy, sošky, balustrády, sloupy...vše v antickém stylu), obkladového kamene, lícových cihel a dlažby, výprodej bytových doplňků z Indonésie.

Kontakt

INZaK - Petr Kříž
Adresa
Svinařov 263 Kladno Smečno
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek INZaK - Petr Kříž služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

INZaK - Petr Kříž IČO 71922873 - PSČ 27305, Svinařov 263, Smečno, Kladno, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!