Truhlářství a Podlahářství,Vladimír David

FREE
IČO 72463228 PSČ 594 01 Vysočina
zatím žádné hodnocení

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku a dalšich truhlářských i stavebně truhlářských výrobků (dveře interiérové, patra na spaní, rybstole, schody zábradlí, apod) Dále nově nabízíme podlahářské práce od klasických dřevěných celomasivních podlah z podlahových prken, přes dřevěné a umělé laminatované plovoucí podlahy, koberce a linolea včetně přírodních a to i v zátěžové verzi, až po kompletní doplňkové práce spojené s realizací, to je od demontáže starých krytin, penetrace a vyrovnání.

Kontakt

Truhlářství a Podlahářství,Vladimír David
Adresa
Horní Radslavice 3 Žďár nad Sázavou p.Velké Meziříčí
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Truhlářství a Podlahářství,Vladimír David služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Truhlářství a Podlahářství,Vladimír David IČO 72463228 - PSČ 59401, Horní Radslavice 3, p.Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Vysočina - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!