Sobotková Jarmila, specialista na oddlužení, dle ins.zákona

FREE
IČO 72485361 PSČ 602 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Pobočka Abivia, s.r.o, vám vyřídí oddlužení dle insolvenčního zákona-osobní bankrot.Ukončí se exekuce, dluhy, pokuty, půjčky, úvěry, hypotéky. Praxe 4000 klientů, úspěšnost 99%. Konzultace zdarma.Finanční poradenství.

Kontakt

Sobotková Jarmila, specialista na oddlužení, dle ins.zákona
Adresa
Hybešova 41 Brno - město Brno
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Sobotková Jarmila, specialista na oddlužení, dle ins.zákona služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 2 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Sobotková Jarmila, specialista na oddlužení, dle ins.zákona IČO 72485361 - PSČ 60200, Hybešova  41, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!