Jindřich Sukovatý

FREE
IČO 72678470 PSČ 470 06 Liberecký kraj
zatím žádné hodnocení

Poptáváte zednické práce nebo zajištění rozsáhlejší rekonstrukce v České Lípě a okolí. Kontaktujte nás. Výstavba rodinných domů Česká Lípa, úprava koupelnového jádra Provádíme stavební a zednické práce. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce rodinných domů a bytů. Specializujeme se především na rekonstrukce RD domů, vložkování komínu.Neváhejtenás oslovit pro spolupráci nebo více informací. Rádi vám poradíme při plánování vaší rekonstrukce i s použitím vhodného stavebního materiálu. Jsme tu pro vás

Kontakt

Jindřich Sukovatý
Adresa
Jihlavská 2591 Česká Lípa Česká Lípa
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jindřich Sukovatý služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 let a 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jindřich Sukovatý IČO 72678470 - PSČ 47006, Jihlavská 2591, Česká Lípa, Česká Lípa, Liberecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!