Václav Starý

TOP
IČO 72769432 PSČ 412 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Jsme Stavební firma, na trhu již 25 let. Nabízíme rekonstrukce širokého spektra. Především rekonstrukce bytových jader, celých bytů a domů, včetně štuků, sádrokartonů, podlah, maleb až po úklid. Nabízíme i rekonstrukce větších objektů, včetně rekonstrukce a výstavby zdí, pergol, chodníků, zateplení domů včetně fasády. Samozřejmé jsou i instalatérské a elektrikářské práce. Zakládáme si na kvalitě provedené práce, záleží nám na přáních a potřebách každého zákazníka individuálně. Ceny smluvní

Kontakt

Václav Starý
Adresa
Nezvalova 1820/19 Litoměřice Litoměřice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Václav Starý služby TrhPoptavek.cz využívá již 2 roky a 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Václav Starý IČO 72769432 - PSČ 41201, Nezvalova 1820/19, Litoměřice, Litoměřice, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!