Jaroslav Jírek

FREE
IČO 72892099
PSČ 29476 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Silnoproudé a slaboproudé instalace, rekonstrukce nemovitostí, elektro pohotovost Praha a okolí, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Praha-východ, Mělnicko, Nymbursko, Mladoboleslavsko Elektromontáže do 1000 V pro koncového zákazníka Specialista na cihlové a panelové byty a domy Opravy, havárie elektroinstalace Připojení spotřebičů Kompletní rekonstrukce bytů a domů Oprava závad po revizní zprávě Kabelové přípojky rodinných domů

Kontakt

Jaroslav Jírek
Adresa
Kostelní Hlavno 15 Praha - východ Kostelní Hlavno
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Jaroslav Jírek služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jaroslav Jírek IČO 72892099 - PSČ 29476, Kostelní Hlavno  15, Kostelní Hlavno, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!