Martin Věntus

FREE
IČO 73002429
PSČ 74707 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

nabizime veskere stavebni prace. zejmena rekonstrukce domu,bytu. rekonstrukce bytovych jader,prace malirske,podlaharske,montaz sadrokartonu,obklady,dlazby,zamkove dlazby, nase firma provadi tyto prace od roku 2002 s kvalitou a poctivosti. vzdy nas potesi kdyz se k zakaznikum vracime na dalsi prace. toto je nase moto

Kontakt

Martin Věntus
Adresa
Karlovecká 2631/7 Opava Opava
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Martin Věntus služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Martin Věntus IČO 73002429 - PSČ 74707, Karlovecká 2631/7, Opava, Opava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!