Jiří Olšovec SPI Interier Opava

TOP
IČO 73274011 PSČ 747 51 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

SPI Interier Opava, celková dodávka RD na klíč, interiérové práce více jak 25 let zkušeností ve stavebnictví. Zedníci, vodo, topo, elektro, SDK a podlahy. Potřebujete nový rodinný dům na klíč nebo hledáte odborníka na interiérové práce? SPI Interier Opava je tu pro vás s bohatými zkušenostmi a individuálním přístupem ke každému projektu.

Kontakt

Jiří Olšovec SPI Interier Opava
Adresa
Stěbořice 253 Opava Opava
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Jiří Olšovec SPI Interier Opava služby TrhPoptavek.cz využívá již 2 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jiří Olšovec SPI Interier Opava IČO 73274011 - PSČ 74751, Stěbořice 253, Opava, Opava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!