ADR-AUTODÍLY RUDNÁ

FREE
IČO 73347931 PSČ 700 30 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Prodej náhradních dílů na veškerá zahraniční i tuzemská osobní vozidla. Prodej olejů CASTROL , MOBIL , SHELL , VALVOLINE , CARTECHNIC , CINOL - všechny tyto oleje držíme skladem v našem kameném obchodě. Zabýváme se i prodejem motorových dílů.

Kontakt

ADR-AUTODÍLY RUDNÁ
Adresa
MAŘÁKOVA 12 12 Ostrava OSTRAVA-ZÁBŘEH
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek ADR-AUTODÍLY RUDNÁ služby TrhPoptavek.cz využívá již 9 let a 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

ADR-AUTODÍLY RUDNÁ IČO 73347931 - PSČ 70030, MAŘÁKOVA 12 12, OSTRAVA-ZÁBŘEH, Ostrava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!