Autolakovna Sokolov | Miloš Janecký

FREE
IČO 73718360 PSČ 356 01 Karlovarský kraj
zatím žádné hodnocení

Specializujeme se na: lakování osobních automobilů, užitkových automobilů. lakování motocyklů (kapotáže, nádrže aj.), renovace laků – leštění, přeleštění, lakování příslušenství všech typů motorových a nákladních vozidel, lakování klepaných dílů, disků a autodoplňků do barvy vozu, lakování plastových dílů a lakování vnitřků aut. Používáme pouze kvalitní materiály značek PPG,LESONAL, 3M, MIRKA Autolakovna Sokolov využívá špičkový spektrometr RapidMatch X-5 od PPG.

Kontakt

Autolakovna Sokolov | Miloš Janecký
Adresa
Stará ovčárna 2146 Sokolov Sokolov
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Autolakovna Sokolov | Miloš Janecký služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Autolakovna Sokolov | Miloš Janecký IČO 73718360 - PSČ 35601, Stará ovčárna 2146, Sokolov, Sokolov, Karlovarský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!