Servis PC Znojmo - Vlastimil Burián

FREE
IČO 73788392 PSČ 671 28 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Služby (mimo jiné): Zrychlení počítače všemi aplikovatelnými způsoby včetně migrace z HDD na SSD bez ztráty dat naklonováním. Omezený HW servis PC na výměny ATX zdrojů. Servis notebooků i PC softwarově 100% pokrytý. Záchrana dat z klasických SATA disků i NVMe/SATA M.2 - co neobnovím osobně, obnoví partnerská společost pochopitelně za vyšší cenu, než by tomu bylo u mě osobně (mám s nimi smlouvu, neplatíte nic navíc přeze mě). Sestavení PC. Čištění. Pečlivost na 100%.

Kontakt

Servis PC Znojmo - Vlastimil Burián
Adresa
Derflice 7 Znojmo Znojmo
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Servis PC Znojmo - Vlastimil Burián služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Servis PC Znojmo - Vlastimil Burián IČO 73788392 - PSČ 67128, Derflice 7, Znojmo, Znojmo, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!