Nejnovější v katalogu dodavatelů

Firmy, živnostníci, řemeslnicí ze všech koutů ČR
Jiří Palík
TOP
Frýdek - Místek
Dobrý den, nabízíme služby v oboru elektroinstalací v občanské výstavbě: Fotovoltaické elektrárny a ohřev vody, ochranu před bleskem a přepětím, rekonstrukce a opravy elektroinstalací, nové instalace i ty chytré, zabezpečovací systémy, revize, pravidelná údržba a servis. V průmyslu: Bez omezení napětí v objektech s nebezpečím výbuchu. Údržba VN zařízení a rozvoden, montáže MaR a nn, protipožární přepážky, ochrana před bleskem a přepětím
Ondrej Stipak
FREE
Karviná
Veškeré stavební práce Zednické práce Výkopové práce Demoliční práce Zámkové dlažby Vyklízení pozůstalosti Opravy objektu Malířské práce Sádrokartonarske práce
Pila Bohumilice je menší rodinnou pilou, která se zabývá zpracováním dřeva a snaží se nabídnout svým zákazníkům veškerý potřebný komfort při realizaci jejich projektů. Ať už se jedná o klasické řezivo jako jsou hranoly, trámy, latě a další, nebo třeba zákaznický obal vašich nových výrobků, nic není problém dle vašeho požadavku vyrobit.
Mykola Mokhoruk
PARTNER
Brno - venkov
Provádíme zemní práce Řemeslnické práce Konstrukce Sádrokarton výstavba domů klademe dlaždice, dlažební kostky provádíme kanalizaci
WHITECACTUS s.r.o.
FREE
Brno - město
Jsme montážní firma specializující se na instalace fotovoltaických elektráren na klíč, ale i na jiné ekologické technologie jako jsou tepelná čerpadla, rekuperace a fototermické panely. I když se stále profilujeme jako regionální firma a jsme hrdí na to, že pocházíme z malého města Protivín v Jižních Čechách, tak vzhledem k rostoucímu zájmu o alternativní zdroje energie jsme rozšířili naši působnost na celou Českou republiku.
K&K TECHNOLOGY a.s.
FREE
Klatovy
Společnost je předním dodavatelem vodohospodářských staveb, zejména čistíren odpadních vod, úpraven pitné vody, bioplynových stanic. Zajišťuje technologickou i stavební část staveb vč. elektroinstalace a řídicích systémů. Kromě vlastních výrobků a zařízení nabízí výrobu ocelových konstrukcí.
Michal Šarközy
FREE
Trutnov
Jsme firma která se zabývá demoliční práce děláme i zámkové dlažby výkopové práce všeho druhu i zednické práce.
Tereza Pavlíková
FREE
Znojmo
Nabízíme služby v kovovýrobě, zámečnictví (Schody, zábradlí, přístřešky,plotové výplně) a také oplocení pozemku pletivem a 3D panely. Každé zaměření a nacenění zakázky je vždy zdarma.
Miroslav Bláha
FREE
Praha - západ
Zabýváme se izolaci střech od penetracnich nátěrů až po PVC fóliové kritiny, hydroizolace a odvodněni střech. Dále izolace střech spádovym i rovným izolačním materialem. Snažíme se vyhovět zákazníkům.
Tomáš Došlík
FREE
Kolín
Dobrý den , jsme malá diskrétní dopravní společnost.
Jiří Veruněk
FREE
Hlavní město Praha
Nabízíme elektrikářské, instalatérské a topenářské práce v Praze a Středočeském kraji.
Eleganter
FREE
Pardubice
Eleganter - módní inspirátor pro vás. Doporučení na míru.

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!