Střechy

FREE
IČO 74095315 PSČ 735 14 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme: výškové práce, klempířské, pokrývačské- satjam, ruukki, omak roof, isola nordic,evertile, evertech G2, evergeen/ondusteel, atd. tašky, natěračské, úklidové, instalaci. ochranných pásů proti ptactvu, lomanco-ventilátorů, lepení hydroizolačních asfaltových pásů, tmelení panelových spár, montáž komínových stříšek atd...

Kontakt

Střechy
Adresa
Kpt.Jaroše 784 Karviná Orlová
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Střechy služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 8 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Střechy  IČO 74095315 - PSČ 73514, Kpt.Jaroše 784, Orlová, Karviná, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!