Ing.Richard Horák- Zabezpečení domů.net

FREE
IČO 74165721 PSČ 696 49 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Zabýváme se montážemi, prodejem a servisem elektronických zabezpečovacích systémů (EZS, Alarmů) pro kanceláře, průmyslové haly, garáže, rodinné domky i byty. Zvláště se pak věnujeme výběru zařízení tak, aby byl objekt dostatečně a spolehlivě chráněn s přihlédnutím k pořizovacím nákladům a přitom bylo jeho ovládání pro uživatele co nejjednodušší. Montáže EZS a kamerových systémů provádíme v okruhu 80km okolo měst Brno a Kyjov.

Kontakt

Ing.Richard Horák- Zabezpečení domů.net
Adresa
Žádovice 46 Hodonín Žádovice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Ing.Richard Horák- Zabezpečení domů.net služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Ing.Richard Horák- Zabezpečení domů.net IČO 74165721 - PSČ 69649, Žádovice 46, Žádovice, Hodonín, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!