THL Elektro

FREE
IČO 74446673 PSČ 602 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Zabýváme se komplexní činností v oboru elektroinstalace. Realizujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace bytových i komerčních staveb, rozvody elektřiny, montáž a servis kamerových, bezpečnostních systémů, osvětlení, alarmů, domovních telefonů či satelitů. Zajišťujeme montáže pojistkových skříní a elektroměrových rozvaděčů, včetně zajištění revizí. Máme více než 15 let zkušeností s komerčními i domovními rozvody elektřiny a bytovými rekonstrukcemi elektroinstalací.

Kontakt

THL Elektro
Adresa
Lukov 23 Brno - město Lukov
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek THL Elektro služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

THL Elektro IČO 74446673 - PSČ 60200, Lukov 23, Lukov, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!