Radim Nasadil

PARTNER
IČO 74975684 PSČ 700 30 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Vaše spokojenost je naše práce. Získejte to, co si zasloužíte. Provádíme rekonstrukce, stavby, zateplování, obklady, dlažby, malování, sádrokartony, a další. Rychlost, kvalita a dobrá cena samozřejmostí. Rád si s Vámi domluvím schůzku a probereme co a jak.

Kontakt

Radim Nasadil
Adresa
Krakovská 1085/4 Ostrava Hrabůvka, Ostrava-Jih
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Radim Nasadil služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Radim Nasadil IČO 74975684 - PSČ 70030, Krakovská 1085/4, Hrabůvka, Ostrava-Jih, Ostrava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!