Jiří Pagáč

FREE
IČO 75484307 PSČ 763 14 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Elektrikář pro Vaší elektroinstalaci. Opravu/úpravu rozvodů elektřiny. Donesu vám světlo do Vašeho prostoru - někdy doslova :) )- instalace svítidel, vypínačů, zásuvek. Rozšíření elektroinstalace pro tepelná čerpadla, FVE, kuchyně, koupelny, vašeho pracovního mista. Dle platných předpisů a bezpečnosti.

Kontakt

Jiří Pagáč
Adresa
Klikatá 281 Zlín Zlín
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jiří Pagáč služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jiří Pagáč IČO 75484307 - PSČ 76314, Klikatá 281, Zlín, Zlín, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!