Jan Rayser - Ekologická likvidace autovraků

FREE
IČO 75489538 PSČ 340 21 Plzeňský kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme ekologickou likvidaci autovraků zdarma, vystavíme doklad pro Dopravní úřad, zajistíme odtah autovraku, za kompletní vozidlo obdržíte dárek.

Kontakt

Jan Rayser - Ekologická likvidace autovraků
Adresa
Spůle 75 Klatovy Janovice nad Úhlavou
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Jan Rayser - Ekologická likvidace autovraků služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jan Rayser - Ekologická likvidace autovraků IČO 75489538 - PSČ 34021, Spůle 75, Janovice nad Úhlavou, Klatovy, Plzeňský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!