Renata krejčovství

FREE
IČO 76223591 PSČ 400 11 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

jsme krejčovství zabyvající se šitím oděvů, ložního prádla, svatebních a společenských šatů a bytového textilu. Mám plně vybavenou dílnu a mohu nabídnout své služby pro šití na zakaázku, ale i dlouhodobou spolupráci ohledně šití a dodávání textilu dle dohody a potřeby. Je možné nabídnout své služby pro celou ČR.

Kontakt

Renata krejčovství
Adresa
Šípková 2792/6 Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Renata krejčovství služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Renata krejčovství IČO 76223591 - PSČ 40011, Šípková 2792/6, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!